Haber

Keşan Polisinden su tasarrufu uyarısı

Erdoğan DEMİR / EDİRNE (İGFA) –Keşan’da duyarlı vatandaşlar tarafından Alo 153 Analiz Masası’na gönderilen su israf tutanaklarına polis ekipleri anında müdahale ederek uyarılarda bulundu.

Keşan Belediyesi Zabıta Müdürü Bülent Günsal, su israfıyla mücadelenin sürdüğünü belirterek, susuzluk alarmını güçlendiren duyarlı vatandaşlara teşekkür etti.

Günsal, “Susuzlukla mücadelemize güç katan vatandaşlarımızdan suyu israf edenlerle ilgili ihbarlar almaya devam ediyoruz.” Gelen ihbarları değerlendiren polis ekiplerimiz; Halı, araç ve bahçeleri yıkayarak su israfı yapan konut ve işyerlerini uyarır. Çabamıza susamış destek veren ve ihbarlarıyla bu çabaya katkı sağlayan tüm duyarlı vatandaşlarımıza, ayrıca Keşan Belediyesi zabıta ekiplerimize ve 7/24 hizmet veren tahlil masası çalışanımıza teşekkür ederiz. Su tasarrufuna yönelik tedbir, tedbir ve çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

“HEPİMİZ İÇİN”

Su tasarrufu konusunda vatandaşlara gerekli uyarıların yapıldığını belirten Günsal, “Susuzluktan kaynaklanan su israfının önüne geçmeliyiz. Uyarılarımızı sık sık tekrarlayacağız. Vatandaşlarımızın bu külfetli dönemi atlatması için bir zemin bekliyoruz. Düşünce bizim. Suyumuzu tutumlu kullanırsak bu dönemi kolaylıkla geride bırakırız. Su tasarrufu için alınan tedbirlere uyulmaması durumunda vatandaşlarımız Alo 153 Tahlil Masasına bilgi verebilir” dedi.

bozuyukajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu